O nás

ÚVOD

PÁR SLOV O NÁS

Spoločnosť Puck United Europe, s.r.o. vznikla v roku 2013. Je zameraná na predaj hokejovej výstroje, hokejových pomôcok a budovanie tréningových centier. Ďalej poskytuje individuálne tréningy na ľade i mimo ľadovej plochy. Spolupracuje s Občianskym združením Hentinen association, ktoré organizuje amatérsky hokejový turnaj Hentinen Cup a detské letné hokejové kempy Puck United Summer Hockey Camp.

HISTÓRIA

NÁŠ PRÍBEH

NABERANIE SKÚSENOSTÍ V KANADSKEJ LIGE

Zakladateľ spoločnosti Tomáš Hentek sa začal hokeju venovať už ako malý chlapec. Vo veku 17 rokov bol draftovaný do juniorskej kanadskej ligy, kde sa prvý krát stretol s profesionálnou starostlivosťou o mládežníckych hokejistov. Na vlastnej koži si vyskúšal moderné hokejové pomôcky, ktoré boli zamerané na rozvoj individuálnych zručností jednotlivcov.

INŠPIRÁCIA Z KANADSKÉHO TRÉNINGOVÉHO CENTRA

Prvá myšlienka so založením tréningového centra prišla v roku 2005, keď zakladateľ spoločnosti navštívil profesionálne tréningové centrum v Ontariu. V tom čase práve prebiehala letná príprava profesionálnych hráčov z NHL. Od tohto momentu bol čím ďalej tým viac presvedčený, že je potrebné takéto centrum založiť aj na Slovensku.

ZLOM NASTAL PO SKONČENÍ HOKEJOVEJ KARIÉRY

Po skončení hokejovej kariéry Tomáša oslovil kamarát s prosbou o individuálny tréning jeho syna, ktorý sa chcel naučiť technicky správne strieľať. Keďže bolo leto a ľadová plocha v okolí nebola, napadlo mu priniesť off-ice hokejové pomôcky z Kanady. Tieto pomôcky zaujali nie len trénerov ale aj rodičov mladých nádejných hokejistov a tým pádom už bolo všetko jasné…

ZALOŽENIE PRVÉHO TRÉNINGOVÉHO CENTRA

Záujem trénerov a rodičov o off-ice pomôcky a tréningy bol taký veľký, že vyústil do zriadenia prvého off-ice tréningového centra a otvorenie internetového obchodu s hokejovými pomôckami. Tréningové centrum je zamerané na rozvoj individuálnych zručností jednotlivcov – hokejových hráčov.

SÚČASNOSŤ

TRÉNINGOVÉ CENTRUM
PUCK UNITED

Vďaka veľkému záujmu trénerov a rodičov sa nám podarilo zriadiť tréningové centrum pre žiakov ale aj mužov. Zameriavame sa na rozvoj individuálnych zručností jednotlivcov ale aj na skupinové tréningy s ktorými nám pomáhajú hviezdy ako ANDREJ KUDRNA a MAREK URAM.

INTERNETOVÝ OBCHOD

HOKEJOVÉ POMÔCKY

Spolu s otvorením tréningového centra sme otvorili aj internetový obchod, ktorý ponúka široký výber tréningových pomôcok.